29.03.2023 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstavisko Agrokomplex sa po roku opäť zaplní karavanmi

        Nitra 29. marca (TASR) - Nitrianske výstavisko Agrokomplex sa po roku opäť zaplní karavanmi. Plocha aj počet vystavených exponátov na veľtrhu Caravan Bike Travel 2023 sa v porovnaní s premiérovým ročníkom rozšíri o 50 percent, informovala Katarína Moravcová z národného výstaviska. Veľtrh sa začne 30. marca a potrvá do 2. apríla.


        Samotné karavany obsadia priestor takmer 10.000 štvorcových metrov v troch prepojených pavilónoch. V rámci nich predstavia vystavovatelia modely od 45 renomovaných značiek a skompletizujú aktuálnu ponuku dostupných karavanov na slovenskom trhu. Najdrahším karavanom na veľtrhu bude karavan v hodnote 430.000 eur.
        Pavilón F bude venovaný dobrodružstvu a expedičnému cestovaniu. Na ploche 3000 štvorcových metrov ponúknu vystavovatelia kompletné vybavenie pre kempovanie v prírode, vanlife, offroad prívesy, strešné stany, obytné nadstavby či dômyselné vstavby do dodávok. Nebude chýbať ani cestovateľské kino, prednášky a filmy, detský kútik.
        Návštevníci veľtrhu si budú môcť vyskúšať aj klasické, aj elektrické bicykle, naplánovať si cyklozájazd či vybrať doplnky, funkčné oblečenie a vybavenie na cesty. Lákadlom bude RC dráha, kde budú prebiehať preteky RC modelov.
        Travel ponúkne prezentáciu slovenských krajov, kempov a ponúkne inšpiráciu pre návštevu turisticky zaujímavých miest Slovenska.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down