06.03.2013 | 11:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ZA

Zimné obdobie je dobrou príležitosťou využiť čas v poľnohospodárstve na organizáciu všakovakých seminárov, školení, porád, sympózií či dokonca konferencií. A pretože sa tieto podujatia konajú v zime, zvyčajne od januára do marca, prischol im v nie jednom prípade prívlastok - zimné.

Poľnohospodári z praxe tak majú možnosť načerpať nové odborné poznatky, vymeniť si skúsenosti alebo jednoducho oprášiť staršie, časom možno zabudnuté vedomosti. Veď rozumu a dobrých rád nikdy nemôže byť dosť.
Tak to zväčša chápu aj poľnohospodári. Keď sme im pred časom na stránkach Roľníckych novín a zároveň aj na našej webovej stránke položili otázku, či sú podľa ich názoru odborné podujatia, organizované predovšetkým v zimnom období, pre nich osožné a prínosné, z hlasovania vyplynulo, že kladnú odpoveď uprednostnilo 62 percent hlasujúcich, kým 38 percent účastníkov ankety si myslí, že tieto podujatia pre nich nemajú väčší význam.
Počas uplynulých týždňov sme sa zúčastnili na viacerých seminároch. Boli dobre zorganizované, mali spád, a hlavne nikto, koho naozaj zaujímala nastolená téma, sa na nich nemusel nudiť.
Sme si istí, že účastníci týchto seminárov by v našej ankete hlasovali ZA.
BOHUMIL URBÁNIK

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down