13.04.2023 | 11:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Záhradkársky veľtrh v Trenčíne odštartoval sezónu celoslovenských veľtrhov

        Trenčín 13. apríla (TASR) – Takmer 180 vystavovateľov prezentuje do soboty (15. 4.) na trenčianskom výstavisku Expo Center produkty a potreby pre záhradkárov na medzinárodnom záhradkárskom veľtrhu. TASR o tom informoval predseda republikového výboru Slovenského zväzu záhradkárov Eduard Jakubek.


        "Záhradkársky veľtrh v Trenčíne je prvým zo série celoslovenských veľtrhov. Je zároveň aj rekordný, je tu viac ako 170 vystavovateľov. Záhradkári a široká verejnosť si tu môžu kúpiť prakticky všetko – od byliniek, priesad zeleniny, okrasných drevín, netradičných kontajnerových rastlín až po záhradnícke náradie a doplnkový tovar," skonštatoval Jakubek.
        Trenčiansky záhradkársky veľtrh ponúka aj sprievodný program, obľube sa tešia praktické ukážky ošetrovania ovocných drevín a prednášky v podaní renomovaných odborníkov.
        Súčasťou sprievodného programu budú poradenstvo pre včelárov v sobotu v expozícii Slovenského zväzu včelárov, degustácia ovocných destilátov, právne poradenstvo pre záhradkárov, prezentácia bonsajov či najnovšie trendy vo floristike v podaní žiakov Spojenej školy Rakovice.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down