03.04.2016 | 05:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ZETOR je na scéne už 70 rokov

Dňa 15. marca tohto roku uplynulo presne 70 rokov odvtedy, čo boli zákazníkom dodané prvé tri traktory značky Zetor. Potom nasledovalo spustenie sériovej výroby, a v roku 1946 bola zaregistrovaná ochranná značka ZETOR. Od tejto chvíle sa začala písať úspešná história traktorov značky Zetor. Spoločnosť Zetor Tractors, a.s., si v tomto roku pripomenie bohatú históriu svojej značky. Pri tejto príležitosti bolo pripravené špeciálne logo, webová prezentácia a celý rad zaujímavých aktivít nielen pre zamestnancov spoločnosti, ale najmä pre obchodných partnerov a zákazníkov.

BRNO. Prvým modelom traktoru Zetor bol stroj s označením Z 25, ktorý si ihneď získal popularitu u zákazníkov. V minulosti sa tohto traktora vyrobili státisíce kusov.

"Oslavu sedemdesiatych narodenín vnímame ako významný historický míľnik. Naši zákazníci, obchodní partneri a zamestnanci sú tu s nami po celú túto dobu. Venujú nám svoj záujem, dôveru a aj silu rozvíjať značku a posúvať ju stále ďalej. Hlásime sa k historickému odkazu; je to pre nás zäväzok a inšpirácia, avšak smerujeme stále vpred - do budúcnosti. Preto aj nadchádzajúce oslavy budú nielen pripomenutím histórie, ale i predstavením budúcnosti značky Zetor," konštatuje Margaréta Víghová, riaditeľka Úseku korporátnej komunikácie v a.s Zetor Tractors.

Oslavy sa budú konať na väčšine trhov, kde značka Zetor v súčasnosti pôsobí. Oslavy sa budú konať v rámci ZETOR TRACTOR SHOW, ktorá v máji odštartuje v Českej republike, a postupne sa presunie do Poľska, Maďarska, Litvy, na Slovensko a do ďalších štátov. Každá zastávka tejto show ponúkne jej účastníkom príležitosť na oslavu okrúhleho výročia spolu so zákazníkmi a s obchodnými partnermi.V rámci osláv výročia značky Zetor sa bude kanať aj podujatie Mesiac so Zetorom, ktoré pripadne na mesiac máj 2016. Počas celého mesiaca máj sa budú konať slávnosti, ktoré sú určené pre zamestnancov, obchodných partnerov a pre zákazníkov.

Návštevníci sa môžu tešiť na jedinečnú oslavu, ktorá bude zahŕňať súťaže, testovacie jazdy traktorov značky Zetor, prezentáciu noviniek a originálny sprievodný program. V súvislosti s oslavami 70. výročia značky Zetor sa v priestoroch Zetor Gallery pripravuje špeciálna výstava. Pomocou zážitkov expozícia umelecky stvárni nielen históriu spoločnosti, ale aj jej silu, stabilitu a spoľahlivosť. Na traktoroch Zetor, vyrobených v tomto roku, ako aj na webe spoločnosti, na firemných tlačovinách a reklamných predmetoch sa objaví špeciálne logo. Odborná i laická verejnosť sa s ním bude stretávať po celý tento rok.

(Viac sa dočítate v Roľníckych novinách)

 

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down