23.11.2021 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Katalóg taktorov 2021

Vážení čitatelia,
sme vďační, že nám i v tejto dobe naďalej zachovávate vašu
priazeň. V rámci rubriky Poľnohospodárska technika vám
prinášame na pravidelnej báze informácie o podujatiach
a novinkách zo sveta poľnohospodárskej mechanizácie.

        Čo by však znamenala všetka závesná technika bez jedných z najdôležitejších pracovníkov vašich fariem, traktorov? Uvedomujeme si, že výber správneho ťahového prostriedku je pre poľnohospodára kľúčový a tak sa vám opäť s vaším týždenníkom Roľnícke noviny dostáva do rúk tabuľkový prehľad traktorov, dostupných na našom trhu. Technika rozdielnych predajcov je v ňom tak, ako aj po minulé roky zoradená podľa jedného z najdôležitejších parametrov – výkonu, vďaka čomu je celý katalóg prehľadný a ľahko sa v ňom zorientujete.

      Zároveň by sme chceli touto cestou poďakovať v mene kolektívu vydavateľstva Profi Press výrobcom a predajcom poľnohospodárskej techniky, ktorí opätovne prispeli k zostaveniu tohto tabuľkového prehľadu. Veríme, že našim čitateľom prinášame užitočné informácie, ktoré reálne využijú pri rozhodovaní sa o zabezpečení svojho strojového parku, s následným každodenným praktickým využívaním v denno‑dennej práci.

           Záverom si vám dovoľujeme v prípade kúpy nového stroja zaželať veľa bezporuchových motohodín pri dosahovaní vysokých úrod a kvalitnej produkcie, ktorú my všetci tak veľmi potrebujeme.

LADISLAV ZÁVODSKÝ

https://rno.sk/wp-content/uploads/2022/02/2021-traktory-min.pdf

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down