20.12.2023 | 08:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Katalóg traktorov 2023

Vážení čitatelia,

my, v týždenníku Roľnícke noviny robíme neustále všetko pre to, aby sme ostali i naďalej dôveryhodným spravodajcom, partnerom a pomocníkom pri riešení každodenných situácií, ktoré prináša život poľnohospodára. V rámci rubriky Poľnohospodárska technika prinášame tie najčerstvejšie informácie o novinkách a podujatiach z domova i sveta. Výrobcovia traktorov prichádzajú rok čo rok s inováciami, ktoré majú za cieľ uľahčiť prácu práve vám, farmárom a poľnohospodárom. Zároveň sme si vedomí, že výber správneho ťahového prostriedku je pre každého poľnohospodára kľúčovým bodom na ceste k ziskovému a udržateľnému podnikaniu.

 Ako každý rok, aj teraz vám prinášame tabuľkový prehľad traktorov, ktorého cieľom je zjednodušiť rozhodovanie o vašom novom pomocníkovi. Tie najvyhľadávanejšie modely traktorov sú v ňom tak, ako aj po minulé roky zoradené podľa dôležitého parametra  -  výkonu. Vďaka tomu ide o prehľadný katalóg, v ktorom sa ľahko zorientujete.

Zároveň by sme chceli touto cestou poďakovať v mene kolektívu vydavateľstva Profi Press výrobcom a dovozcom poľnohospodárskej techniky, ktorí i tento rok prispeli k zostaveniu tohto tabuľkového prehľadu. Katalóg Traktory 2023 by mohol pomôcť pri výbere nového ťahového prostriedku, ktorý, ako dúfame, počas dlhých rokov prevádzky splní očakávania budúceho majiteľa.

Na záver mi dovoľte v mene kolektívu Roľníckych novín v tomto predvianočnom období zaželať vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v novom roku a šťastnú ruku pri výbere toho správneho traktora!

LADISLAV ZÁVODSKÝ

https://rno.sk/wp-content/uploads/2023/12/2023-traktory-min.pdf

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down